Other lots in this auction
-
#312Antoine Ceysens
“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 40/80 -
#147
Koffie en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melkkan en suikerpot, op bijpassende plateau.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait et un sucrier, le tout sur le plateau assorti.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#251
Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#334Jan C. Neervoort
“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 25 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#299
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#365
“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100/120 -
#208
Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20/30 -
#121
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 10 cmEstimate: € 40/80 -
#391
Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 53 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#33
Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 120/180 -
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#387
Een lot van negen koperen kandelaars, waarbij twee paar. XIXde eeuw.
Lot de neuf bougeoirs en cuivre, dont deus formant une paire. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 45/55