“Stilleven met groenten”, een aquarel, gesigneerd Piet Vandeputte en gedateerd 2000.
Piet Vandeputte

"Still life with vegetables," a watercolor, signed by Piet Vandeputte and dated 2000.
Dim. 53 x 63 cm
SKU: 2904250594.
Category: Aquarel.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 30 / 50

  • #175
    Must de Cartier Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel women's watch.
    Estimate: € 200 / 300
  • #315
    Dior, MPH en M&M Qwartz

    Drie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.

    Three different stainless steel women's watches.
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Emile Pequignet Quartz

    A stainless steel ladies watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #482

    ‘Roeibootjes op de oude Durme te Hamme’. Aquarel in frisse lentetinten, getekend Rom. Malfliet. In gepatineerde gilberkleurige kader.

    'Rowboats on the old Durme in Hamme'. Watercolor in fresh spring colors, signed Rom. Malfliet. In a patinated gilded frame.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #552
    Frans Luyckx

    “Parkzicht”, waterverf op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Park view," watercolor on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 21 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35
    Catina Qwartz Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge.

    A gilt stainless steel ladies' watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #564
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Watermolen”, een aquarel op papier, gesigneerd Romain Malfliet.

    "Watermill," a watercolor on paper, signed by Romain Malfliet.
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95
    Rochas Paris Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge bezet met kleine diamantjes In originele doos en met certificaat..

    A gilded stainless steel women's watch set with small diamonds. In original box with certificate.
    Estimate: € 300 / 400
  • #580
    Titan India

    Vier verschillende roestvrij stalen dameshorloges.

    Four different stainless steel ladies' watches.
    Estimate: € 150 / 250
  • #75
    HMT India Inoxgold quartz

    Een herenhorloge. In originele doos en met certificaat.

    A men's wristwatch. In original box and with certificate.
    Estimate: € 600 / 800
  • #584
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.

    'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #180

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #410

    Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.

    A pair of 18 kt tricolor gold earrings.
    Dim. 13,60 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #407
    Kullmann

    Een set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.

    A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.
    Dim. h 49 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.

    Lot of 2 'Gheboden ende uyt-gheroepen', Antwerp 1665 and 1674.
    Dim. 22/18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Prosper De Troyer
    Period: 1880-1961

    “Portret van een man”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd en gedateerd.

    "Portrait of a man." A drawing on paper. Signed and dated at the top.
    Dim. 48,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #185
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één diamant in markies geslepen van +- 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with one marquise-cut diamond of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.
    Dim. 8,26 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #496

    Een verguld bronzen staande monnik naar de Rattanakosin periode (1850) met ogen met parelmoer inleg. Aangekocht in 1976, bij Chieng Huat Antique Ltd., Part. Met een apocrief certifcaat van de verkoper.

    A gilt bronze standing monk from the Rattanakosin period (1850) with mother-of-pearl inlaid eyes. Purchased in 1976, from Chieng Huat Antique Ltd., Part. Comes with a non-official certificate from the seller.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #549
    Period: 1977

    Tekening in gemende techniek. Gewassen inkt en monoprint. Onleesbaar getekend en gedateerd 1977.

    Drawing in mixed technique. Washed ink and monoprint. Illegibly signed and dated 1977.
    Dim. 35/26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Bing & Grondahl

    “Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.

    "Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00