Similar lots by type
-
#157G.A. Duquenne
“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/220 -
#168Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#163Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#151
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 42 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#178Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
“Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Cour avec clocher en arrière-plan ». Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 59 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#170Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#166P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#186Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#183
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#171F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#179Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#174De Jongh
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#177Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 48 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#189(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#182Bert AlersPeriod: 1891 - 1972
“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#165E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100/120 -
#167M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#188Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 71 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#173Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/280 -
#169Joz. De Swerts
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#154Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#160Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#156Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#172A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#22GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#17
“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#87
“De levensdans”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘J.S.D.L.’.
"La danse de la vie". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'JSDL'.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 58 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#45
“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#161
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 55 x 32,5 cmEstimate: € 50/70 -
#181R. De Coster
“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80/120 -
#4
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
"Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#48
“Le maître de guitare”. Een XIXe eeuwse gravure.
Le maître de guitare. Une gravure du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 36 cmEstimate: € 45/50 -
#162
Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 47 cmEstimate: € 60/80 -
#35Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#28
“Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.
"Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#146Eloy
“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100