Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
F. Raes

“Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Nature morte avec pot couvert et fleurs . Huile sur toile. Signé.
Online only
Dim. 40 x 45 cm
SKU: 2405210269.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #269
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.

    Un fer hongrois en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #229
    Studio Steinböck, Austria

    Een bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 24 cm
    Estimate: € 16 / 25
  • #263

    Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.

    Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 42 x 86 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #145

    Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #143

    Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.

    Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #100

    Een draagbaar houten plooitafeltje.

    Une table pliante portable en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #239

    Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.

    Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #276
    Bernraad, Holland

    Een paar warmhoudbordjes voor kinderen.

    Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cmØ
    Estimate: € 15 / 20
  • #80

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.

    Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 125 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #120

    Een presenteerkastje met diverse knopen.

    Un meuble de présentation avec différents noeuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #282

    Een lot van acht stuks polychroom biscuit.

    Un lot de huit biscuits polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #109

    Een messingen kerkkandelaar. Schade.

    Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #223

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #160

    “Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.

    Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #240
    Märklin

    Een lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.

    Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.

    Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #96

    Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.

    Pied de lampe / socle en laiton et marbre vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #188

    Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #133

    Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.

    Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226
    Hamilton

    Een Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.

    Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #261

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    Trois anciennes raquettes de tennis. Usures.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #268
    Mats Jonasson, Sweden

    “Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.

    ”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #699

    Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #467

    “Hotei met kinderen”? Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
  • #38
    Frans Van Montfort
    Period: 1889-1980

    “Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #90
    Haller

    Een messingen pendule onder glazen stolpje.

    Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88

    “Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.

    “Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.
    No longer available
    Online only
    Dim. 86 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #610
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
  • #74

    Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding te vernieuwen/schoon te maken.

    Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #151
    Beaufort

    “Hoeve en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ferme et moulin . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More