Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Gust Verelst
Period: 1901 - 1978

“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.
Online only
Dim. 72 x 57 cm
SKU: 2011220187.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #187
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verelst

  • #188
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.

    Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.
    No longer available
    Online only
    Dim. 71 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.

    Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #113
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.

    Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 64 & 45 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    Gust Verelst
    Period: 1901 - 1978

    “Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.

    Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #145

    “Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.

    “Vanitas”. Huile sur toile. Restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #110
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #129
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Julien Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.

    "Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #22
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161

    Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.

    Une peinture sur soie avec un oiseau sur une branche, avec inscription.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #180

    Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.

    Un miroir mural ancien dans un cadre en bois de style baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 75 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #63

    Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #172
    A. de H.

    “Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.

    "Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #83

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    Truus Gertrude Claes
    Period: 1890 - 1954

    “Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More