Similar lots by type
-
#137Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#133Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyDim. b: 64 cmEstimate: € 5 / 35 -
#152Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#293Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#277Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 cm -
#180Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#132Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 197 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#201Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Deux affiches d'exposition conçues par Folon.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#98Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
Trois affiches publicitaires pour Revitalose, destinées aux pharmaciens. Années 90.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 - 43 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288Lladro, Spain“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#213Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#135Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#124Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableOnline onlyDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een lot boeken allerlei:- “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet.- “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999.- “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982.- Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.
Livre en tout genre : - « L'aviation - I. Des origines à 1914 ». Un livre d'autocollants de 1954 par Hergé. Incomplet. - "Rome - Fragments". Annick Blavier. Éd. Franck Bordas, 1999. - « Tapis & kilims afghans ». - Revue technique automobile - Volkswagen Polo '1982. - Catalogue d'exposition Mons Wien 1980 - 1981.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#284Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Drie grote roodkoperen schotels met een gedreven en geciseleerd decor van personages. Midden-Oosten.
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableOnline onlyDim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#162Armand Marseille, GermanyGrote pop, gemerkt en genummerd A12M en 390. Biscuit sockethoofd, bruine slaapogen (letsel aan een ooglid), open mond met boventanden, mensenhaar. Composieten lijf en ledematen, links en rechts een vinger beschadigd. Gebreide kleding toegevoegd. In een presentatiekastje van hout en glas.
Grande poupée, marquée et numérotée A12M et 390. Tête socket en biscuit, yeux bruns endormis (accident à une paupière), bouche ouverte avec dents du haut, cheveux humains. Corps et membres composites, un doigt abîmé à gauche et à droite. Vêtements tricotés ajoutés. Dans un coffret de présentation en bois et verre.No longer availableOnline onlyDim. L. 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#245Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee geaccoleerde ovale schotels, twee kleine schoteltjes en twee sauskommen.
Lot de métal argenté, composé de deux plats ovales colorés, de deux petites soucoupes et de deux bols à sauce.No longer availableOnline onlyDim. b: 21 - 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#44Een vintage ventilator met timer. De voet in de vorm van een motorkap van een Mercedes.
Un ventilateur vintage avec minuterie. Le pied en forme de capot de Mercedes.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#151“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#70Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.
Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. L. 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#67Een lot van vier verschillende porseleinen dekseldoosjes, waarbij een hartvormig met blauw glazuur van Christian Dior, één van Limoges en één Japans en een Portugees met Japans decor.
Lot de quatre boîtes à couvercle en porcelaine différentes dont une en forme de coeur à glaçure bleue de Christian Dior, une de Limoges et une japonaise et une portugaise à décor japonisant.No longer availableOnline onlyDim. h: 4, 9 & 15 cmEstimate: € 35 / 45

