Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
J.B.V.O.

“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
Online only
SKU: 0104190154.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #154
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #281

    Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #298
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #159
    M. Van lent

    “Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #182
    Nin

    “Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #23

    Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.

    Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #50

    Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #36

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #265

    Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #249
    V.D. Noltens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More