“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
J.B.V.O.

”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
Online only
SKU: 0104190154.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #154
Estimate: € 100 / 120

  • #92

    Een Boeddhistisch tafereel op zijde.

    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #158
    Irididi

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #4

    Twee verschillende karpetten.

    Deux carpettes différentes.
    Online only
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #95

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00