#190
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#301
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#87
Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 15/25 -
#269
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/40 -
#229
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#277
“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 30/40 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#48
Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/30 -
#171
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#192
Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.
Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30 -
#140
Een lot van vijf oude didactische prenten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 64 x 94 cmEstimate: € 50/70