#97Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13“Guinea Pigs”. Een kleurengravure naar G. Morland d.d. 1790.
Guinea pigs. A colour engraving after G. Morland dated 1790.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Petit degât dans le coin inférieur gauche.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199Imma de Sauvage“Abstract”. Een zeefdruk op papier, e.d.a. onderaan buiten de plaat gesigneerd met opschrift, gedateerd 1955.
"Abstract". A screenprint on paper. Signed with inscription at the bottom outside the image, dated 1955.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#88Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#188Een print naar een aquarel met Canadese ganzen.
#122Roger Hebbelinck‘Waterzicht met molen’, gemengde techniek gesigneerd Hebbelinck buiten de plaat. Vertoont vochtschade.
'Water view with mill', mixed media, signed Hebbelinck outside the margin. Shows water damage.No longer availableOnline onlyDim. h 52 x l 65 cmEstimate: € 30 / 50