#204Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#387“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#294Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
"Canal view". Pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 64 cmEstimate: € 30 / 60 -
#307“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
"Paris." An embroidery on canvas, on panel.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Two landscapes and a composition, watercolor on paper, two of which are framed. All monogrammed and the landscapes dated 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.
An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 57cmEstimate: € 80 / 100 -
#362Louis Leijs“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#313“Landschap”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Landscape". An oil painting on canvas, signed illegibly at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 58,5 x 71,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#378Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
A lot of four lithographs from the XIXth century depicting Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60