Similar lots by type
-
#149Theo De Cooremeter“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#559Romain De Saegher“De Emmausgangers”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Les Compagnons d’Emmaüs”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 160 / 180 -
#474G Durvaerts“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#354N. Karpov“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99“De visser”. Aquarel op papier.
“Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#322Alphonse Van Beurden“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69W.K.“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114A. Van Kooten“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35 / 55 -
#512Soutine“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554Romain De Saegher“De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#272F. Maxwell“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#430Tacchini en Versace pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#493Een aardewerken bordje met blauw en wit Chinees decor. Delft, XVIIIde eeuw.
Petite assiette en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128Een lampenvoet van meerkleurig Saksisch porselein in de vorm van een dansend koppel.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome présentant un couple élégant.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Madonna met kind” & “Vrouw bij het raam. Resp. Olieverf op doek en paneel en gesigneerd Wernaers & De Loose.
“Vierge à l’enfant” et “Femme devant la fenêtre”. Huile sur toile et sur panneau, signés respectivement Wernaers et De Loose.No longer availableDim. 22 x 16 & 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#781Een lot van vier beeldjes van monochroom wit porselein in de vorm van kinderen in klederdracht op een sokkel in Lodewijk XV-stijl. Apocrief gemerkt naar het XVIIIde eeuwse Frankenthal porselein.
Lot de quatre statuettes en porcelaine monochrome blanche représentant des enfants en costumes traditionnels sur socles de style Louis XV. Marque apocryphe de Frankenthal du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399Een ovale kader in Lodewijk XVI-stijl van verguld hout en gips.
Cadre ovale de style Louis XVI en bois et plâtre doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40a / 60 -
#191A. Carrier Belleuse“Liseuse”. Bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 420 / 500 -
#203Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Vrouwelijke ruiter”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijmerk van Woerffel, St. Petersburg.
“femme à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec marque de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#201Antonin Mercié“David vainqueur”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gieterijmerk van F. Barbedienne en Collas-stempel.
“David vainqueur”. Sculpture en bronze à patine foncée. Marque de la fonderie de Barbédienne et cachet de Collas.No longer availableDim. H 72 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#465Guy Laroche Drakkar NoirEen vaporisator eau de toilettes 50 ml, een tonic van 50 ml en een haar en lichaamsshampoo van 32,5 g. In cadeauverpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml, une tonique de 50 ml et un shampooing pour cheveux et corps de 32,5 g. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#88Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een bord van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een tuin. XVIIIe eeuw. Kleine schilfer en een haarscheurtje.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un jardin. XVIIIe siècle. Petit éclat et cheveu.No longer availableDim. ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25

