Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 2401220067.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #67
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #279
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.

    Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52,5 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #274

    Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.

    Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25,5 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277

    Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.

    Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (z.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #225

    Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

    Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145

    Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.

    Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #185

    Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.

    Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #154

    Een messingen staande lamp met kleurloos glas.

    Un lampadaire en laiton avec verre clair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #236

    Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.

    Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #265

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #268

    Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.

    Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #96

    Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.

    Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #39

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #270

    Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.

    Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #109

    Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil en bois de style Louis XVI.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #152

    Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #297

    Twee bruin lederen reiskoffers.

    Deux valises en cuir marron.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #210

    Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.

    Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #104

    Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.

    Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #245

    Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.

    Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #293
    Eric Correwyn

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de rue. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #260

    Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.

    Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #140
    P. Van Schaïk

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Dreef”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #49

    “Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #169
    Kubbe

    “Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.

    Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een reeks van twaalf witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.

    Ensemble de douze porte-couvert en métal blanc en forme d'animaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 8,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #276
    A. Decroos

    “Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #195

    Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.

    Cinq assiettes décoratives diverses en faïence et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een oude telefoon van zwart marmer en messing.

    Un ancien téléphone en marbre noir et laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #258

    Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.

    Fauteuil ancien Louis XV en chêne sculpté à décor floral au dos, siège retapissée en velours bleu. Pieds griffes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More