#115A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
“Kids playing at a house”. Oil on canvas. Signed and dated 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#117F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
#116Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#141Ch. Catu“Stilleven met flessendoppen.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#128‘De verboden lectuur’, olie op doek, in vergulde kader.
#156‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#142Een dorpszicht, olie op doek, getekend De Clerck.
#114“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
“Krishna's Raaslila” Tangka on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 69 cmEstimate: € 45 / 55 -
#106Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
“Still life with Burgundy.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 53 cmEstimate: € 35 / 45
#102Een ovalen houten spiegel.
#124Edward William WyonPeriod: 1811 - 1885“Oberon & Titiana”. Een uit komposiet gegoten plaquette met vergulde kader. Onderaan gesigneerd “E W. Wyon Dest & Sculp 1st Jan 1848”. Een medaillon met Cupido is op de achterzijde ingewerkt.
“Oberon & Titiana”. A composite moulded plaque with gilded frame. Signed on the bottom "E W. Wyon Dest & Sculp 1st Jan 1848". A medallion with Cupid is incorporated on the back.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 29cmEstimate: € 35 / 45 -
#44“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
#49Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
#7Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945“De drinkers”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1886 in de plaat. Vochtvlek onderaan.
#34Natacha Pirnay“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Dreams". A lithograph. Signed and numbered 22/150.No longer availableOnline onlyDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
#9“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Antverpia ". Réimpression of a XVIth century map. Éd. JE Buschmann of Antwerp.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#50“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
#95Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Woman with blue eyes". A screen print on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#53Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.
An Italian mirror with a carved and gilt wooden frame and embossed glass. Signs of use. Circa 1800.No longer availableOnline onlyDim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260