L. De Blaere

“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.
Online only
Dim. 40 x 29 cm
SKU: 0104190166.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #166
Estimate: € 20 / 30

  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14

    Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #163

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    Online only
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #252
    Albert Saverys

    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #31

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #17

    Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #267

    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #11

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    Online only
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #285

    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00