Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
L. De Blaere

“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.

“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.
Online only
Dim. 40 x 29 cm
SKU: 0104190166.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #166
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #107

    Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #222
    Robert Wuythack

    “Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.

    “Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #180

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #172

    “Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.

    “de la série Père Ubu”. Gravure sur bois. Porte une signature: Rouault.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #306

    “De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #97

    Zeven boeken uit twee reeksen: De Afrikaanse fauna, De woestijnen, De bergen, Abdijen van Europa, Natuurschoon van Europa, Kastelen van Europa & Parken en tuinen van Europa. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #2

    Een lot van zes wollen tapijtjes.

    Un lot comprenant six petits tapis en laine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 70
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More