Similar lots by type
-
#207“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#594Max SelenPeriod: °1932“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#139Van de RoyeEen reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Broeder MaxZelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Robert Frénay“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400 / 500 -
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Van Herck“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Paule NolensPeriod: °1924“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#694Broeder Max“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50 / 80 -
#642“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#29F. Segers“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#347Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.Dim. H. 115. B. 148 cmEstimate: € 300 / 500 -
#390SwarovskiEen ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.
Chaîne aux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles et une bague.Estimate: € 50 / 100 -
#289Een schemerlamp van gebeeldhouwd albast. Ook de kap is van albast, in de vorm van een diabolo met een centrale bloemenfries. Mallorca, jaren dertig.
Lampadaire en albâtre sculpté. L’abat-jour également en albâtre en forme de diabolo à la frise de fleurs centrale. Majorque, années 30.Dim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta op een stenen sokkel. Gesigneerd ‘Epatris’.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre naturelle. Signé “Epatris”Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#700RodaniaZes roestvrij stalen dameshorloges.
Six montres de dame en acier inoxydable.Estimate: € 150 / 250 -
#102Een kleine pendule in de stijl van Boulle. Eind XIXde eeuw.
Petite pendule de style Boulle. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 40 cmEstimate: € 600 / 750 -
#627Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60 / 80 -
#281“Melpomene”. Een classicistische buste van donkergepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Melpomene”. Buste classique en régule à patine foncée. XIXe siècle.Dim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362Lot grafisch werk: Twee reproducties met rozen naar Redouté, een litho getiteld “Plowshare” en gedateerd 1977 en een zicht op de Groenplaats in Antwerpen door Joosen.
Lot d’estampes: deux reproductions aux roses d’après Redouté, une litho intitulé “Plowshare” et daté 1977 et une vue de la Place Verte à Anvers par Joosen.Estimate: € 40 / 50 -
#392Jos Peeters“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 91 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Grote mahoniehouten breakfrontboekenkast. Latwerk in George III-stijl. Opgebouwd in drie delen met telkens twee beglaasde deuren bovenaan. De zijkasten met telkens twee volle deuren onderaan, het centraal gedeelte met onderaan twee kleine laden boven drie grote laden. Engels werk, XIXde eeuw.
Grande bibliothèque breakfront. Trois éléments, chaque fois à deux portes vitrées à croisillons de style George III. Les éléments des côtés chaque fois à deux portes pleines vers le bas, la partie centrale à deux petits et trois grands tiroirs. Angleterre, XIXe siècle.Dim. H. 230 cm. B. 355 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#545Een vaas van gesculpteerd ivoor, gedragen door een meisjeshoofd en rondom versierd met talrijke personages in reliëf. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Vase en ivoire sculpté porté par une tête de jeune fille et entouré de nombreux personnages en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 80

