Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Mary Verloop VLB

“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
Online only
Dim. 48 x 70 cm
SKU: 2806210211.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #211
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #260

    Een gevarieerd lot glaswerk.

    Un lot varié de verrerie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #236

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #255

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een muzikantje, een Saksisch groepje met een koppel, een een allegorisch beeldje op de oogst (basis gerestaureerd) en een vaasje van Limoges.

    Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #249
    R. Montgomery

    “Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Bernard Charroy

    “Meisje met boek”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.

    ”Jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #104

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    Een vaas van kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #166

    Een zilveren armband met dolfijnen.

    Un bracelet en argent avec des dauphins.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41,13 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #74
    Roelant

    “Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.

    ”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #29

    Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.

    Un lot de six marmites en poterie flamande. Plusieurs couvercles endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een gevarieerd lot fantasiejuwelen waaronder diverse paren oorbellen en ringen, een slavenarmband en een hanger van malachiet. Evenals een houten handgeschilderd kalendertje.

    Un lot varié de bijoux fantaisie dont plusieurs paires de boucles d'oreilles et bagues, un bracelet esclave et un pendentif malachite. Ainsi qu'un calendrier en bois peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More