#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
#23Alfred Van Neste“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#72Raynaud & Co., LimpgesZes kopjes en schoteltjes en een suikerpot van Limogesporselein, versierd met een bloemendecor en met vergulde randen. We voegen er twee eierdopjes aan toe.
Six tasses et soucoupes et un sucrier en Limoges, décorés d'un décor floral et avec des bords dorés. Nous ajoutons deux coquetiers.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 8 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#201Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#118RadioBellEen oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120