• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
Marcel Pire
Period: 1913 - 1981

"Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
Dim. 102 x 120 cm
SKU: 2511250154.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #154
Estimate: € 300 / 500

  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #230

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,90 ct. GSI 1 en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,26 ct. Met certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with white brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.90 ct, GSI 1, and black diamonds with a total weight of approximately 2.26 ct. With certificate.
    Dim. 23,68 g
    Estimate: € 2800 / 3200
  • #74

    ‘Stilleven met fazant’, olieverf op doek. Getekend A. Salneuve, mars 67. Herdoekt.

    'Still Life with Pheasant', oil on canvas. Signed A. Salneuve, March 67. Re-lined.
    Dim. 66/55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #6

    Een gietijzeren staander met neo-klassiek motief.

    A cast iron stand with a neoclassical motif.
    Dim. h 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Drie staffen van stamhoofden van gebeeldhouwd hout. Tshokwé en Kwelé.

    Three staffs of tribal chiefs made of carved wood. Tshokwé and Kwelé.
    Dim. 110. 87 & 68 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #363
    Cécile Lebrun
    Period: 1864-1933

    “Abstract keramisch boek met creaturen”. gedateerd 1937.

    "Abstract ceramic book with creatures". Dated 1937.
    Dim. 19 x 17 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #497

    Een kaststel bestaande uit een een coupe en twee cassolettes van kobaltkleurig porselein. Toegevoegd twee sierborden gemerkt DM, Limoges.

    A cabinet set consisting of a bowl and two cassolettes made of cobalt blue porcelain. Included are two decorative plates marked DM, Limoges.
    Dim. Hoogte 22 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een lot van vijf Nanking vazen waarvan één met haarlijnscheur en een paar met schilfertjes.

    A lot of five Nanking vases, one with a hairline crack and a couple with flakes.
    Dim. H:45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #340

    Een 18 kt witgouden art deco hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,40 ct. en pareltjes.

    An 18 kt white gold Art Deco pendant set with diamonds weighing approximately 0.40 ct in total, and pearls.
    Dim. 4,3 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #252

    ‘Lamdschap met runderen en schapen’, olieverf op paneel. Getekend ‘Verboeckhoven’. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing aan Eugene Verboeckhoven.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on panel. Signed 'Verboeckhoven'. With an unverified attribution to Eugene Verboeckhoven on the back.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #500
    Bamoun

    Vier messingen en/of bronzen armbanden, waarvan een grote met ajourmotief, de andere gegraveerd. Kameroen.

    Four brass and/or bronze bracelets, one large with openwork motif, the others engraved. From Cameroon.
    Estimate: € 80 / 220
  • #228

    Een partij sigaren waarvan ongeopende kistjes: 2 x Don Pablo Habana Flor Fina, Corps Diplomatique Senator. Geopens maar onaangetast: Indiana 50 Coronas. En geopende/onvolledige kistjes: 2 x Corps Diplomatique Senator, Corps Diplomatique Ambassadeur, Ritmeester Galop en Oud Antwerpen. Toegevoegd een doosje losse sigaren van gevarieerde merken en een doosje oude sigaren/sigarettenpijpjes.

    A batch of cigars including unopened boxes: 2 x Don Pablo Habana Flor Fina, Corps Diplomatique Senator. Opened but untouched: Indiana 50 Coronas. And opened/incomplete boxes: 2 x Corps Diplomatique Senator, Corps Diplomatique Ambassadeur, Ritmaaster Galop, and Oud Antwerpen. Also includes a box of loose cigars of various brands and a box of old cigars/cigarette holders.
    Dim. 2.5 x 29 x 15.5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00