Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A. Broekaart

“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 40 x 46 cm
SKU: 2102220256.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #256
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #219
    E. Deleers

    “Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #250
    Van Bavels (?)

    “Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #248

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221
    Verstappen

    “Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #199
    Jan De Bondt
    Period: °1937

    “De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.

    Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #220
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Gaston Larrieu
    Period: 1908 - 1983

    “Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm
  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215
    E. Muller

    “De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.

    Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #36

    “Gegroet, O kruis, onze enige hoop”. Een verguld bronzen kruisbeeld.

    "Salut, ô croix, notre seul espoir." Un crucifix en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #194

    Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276
    A. Decroos

    “Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #15

    Een platte glazen vaas en een gegoten sierstuk in de vorm van een dansende vrouw.

    Un vase en verre plat et un ornement moulé en forme de femme dansante.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #218

    “De Klokkengieters”. Gravure.

    Les fondeurs de cloches . Gravure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #292
    Mattel
    Period: 1993-1994

    Een lot bestaande uit een Barbiehuis (nog te assembleren) inclusief meubels en andere diverse toebehoren uit 1993, een barbie “white and gold dune buggy” uit 1994, zes barbiepoppen en vijf actionmanpoppen met diverse outfits. Gebruikssporen.

    Lot composé d'une maison Barbie (à monter) comprenant des meubles et autres accessoires divers de 1993, une Barbie "buggy des dunes blanc et or" de 1994, six poupées barbie et cinq action man dolls avec diverses tenues. traces d'utilisation.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #60

    “Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #47

    Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.

    Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 118 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88
    Louis De Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.

    Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.
    No longer available
    Online only
    Dim. 244 x 170 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een doos met poppenpruiken, hoeden, ledematen, een biscuit hoofd e.d.

    Une boîte avec des perruques de poupée, des chapeaux, des membres, une tête en biscuit, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More