Similar lots by type
-
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#260
Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35/45 -
#159R. Delbeke
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#226
Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 394 x 78 cmEstimate: € 10/15 -
#248
Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 35/45 -
#180
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 153 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#293
Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h:Estimate: € 20/30 -
#231
Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#269
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 290 x 103 cmEstimate: € 30/50 -
#189
Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 155 x 77 cmEstimate: € 20/30 -
#268
Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#257
Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#273
Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#241
Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#174
Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 50/100 -
#266
Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25/40 -
#185
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15/25 -
#251
Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#152
Vierentwintig messen met benen heft.
Vingt-quatre couteaux avec manches en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#218
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 197 x 126 cmEstimate: € 30/35 -
#294
Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30 -
#247
Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30/50 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#282
Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40/50 -
#155Limoges, France
Een paar porseleinen sierbordjes met meerkleurig en verguld decor naar Fragonard. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore et doré d'après Fragonard. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#35
“Portret van een oude man”. Een Vietnamees naaldwerk.
"Portrait d'un vieil homme". Une tapisserie vietnamienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#220
Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#203
Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Deux vases design en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 43 cm; b; 50 cmEstimate: € 25/35 -
#227
Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#29Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“Oude stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 100/150 buiten de plaat.
"Vieille ville". Une sérigraphie. Signée et numéroteé 100/150 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 32,5 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#28Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“De barmhartige”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"Le Miséricordieux". Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 57.00 €Dim. 41 x 38 cmEstimate: € 25/35 -
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100