Similar lots by type
-
#172A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#167M. Catelein
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#156Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#163Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#157G.A. Duquenne
“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 200/220 -
#170Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#183
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#171F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#166P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#160Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#168Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#182Bert AlersPeriod: 1891 - 1972
“Moeder met kroost”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mère avec progéniture". Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#174De Jongh
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#154Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#173Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/280 -
#189(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#186Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#178Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
“Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Cour avec clocher en arrière-plan ». Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 59 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#151
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 42 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#177Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 48 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#188Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Zicht aan de steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
Vue des briqueteries. Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 71 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#165E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100/120 -
#179Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#169Joz. De Swerts
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#181R. De Coster
“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80/120 -
#142
“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 177 x 107 cmEstimate: € 100/120 -
#115K. Zimmerman
“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#44
“Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;
"Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#64A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#116
“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
« Vue parc » & « feuillage ». Une paire d’aquarelles sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 37,5 & 34 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#110H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#129Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#11Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#66
“Horse in the sky”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cheval dans le ciel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 47 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#164Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#73E. Rivarol
“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. 60 x 90Estimate: € 120/200