#2Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.
Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#131Een paar reproducties.
#202Een kleurloze kristallen coupe.
#234Een reeks van vier gesneden houten reliëfs.
Une série de quatre reliefs en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 42; 30 x 16 & 26 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Een oude messing/brons patrijspoort.
Un vieux hublot en laiton / bronze.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 15 / 25 -
#52SchwarzenhammerEen paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
#149Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableOnline onlyDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.