#200“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#202Een kleurloze kristallen coupe.
#261Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#158Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#203Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
#82Val St. LambertEen grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.
#205GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25