#106Een siervaasje van Frans porselein met zwanenhals.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 21 en 26 cm -
#134ToricelliEen barometer - thermometer op houten muurplank.
#69“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en met dedicace buiten de plaat.
"Composition". Une gravure. Signé et dédicacé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#77Drie vrouwenportretten, olieverf op doek. Zonder signaturen.
Trois portraits de femmes, huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Een verzameling oude postzegels.
#73“Stoelstraat” & “Groenplaats”. Twee etsen. Beide gesigneerd en gedateerd ‘87.
« Stoelstraat » et « Groenplaats ». Deux gravures. Signées et datées '87.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 15,5 & 39 x 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214Een eikenhouten schouwspiegel.
#87“Delial bruint vlugger, beschermt beter”. Een geëmailleerd reclamebord.
Delial bronze plus vite, protège mieux. Un panneau publicitaire émaillé.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Capodimonte“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
#79Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
Trois pots en poterie belge (dont un marqué en bas).No longer availableOnline onlyDim. 23, 13 en 10 cmEstimate: € 30 / 40