Other lots by Wagener
-
#44G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Dim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#40G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#74L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#53L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#78
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#84
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#137A. Dockx
“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#138
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#11
Personages naar Goya. Aquatint.
Personnages d’après Goya. Aquatinte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#156
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#2R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#3
“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 62 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#145A. Fabre
Een beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cm -
#132Pillivuyt, France
Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 22 & 24 cm -
#80
Twee gravures:- Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500.- Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.
Deux gravures:- Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500.- Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 37 & 34 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#167
Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 27 cm -
#185
Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#92
Een vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. De eerste onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 & 24 cm -
#165
Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 36 cm -
#134
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 - 21 cm