“Stoel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/10 buiten de plaat.
J. Wittevrongel
Period: 1930 - 2019

"Chair". Lithograph. Signed and numbered 2/10 outside the plate.
Dim. 46 x 33 cm
SKU: 2801250542.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 40 / 50

  • #587

    Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.

    A lot of 7 Chinese and Japanese porcelain plates.
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    “Zierikzee”. Gravure. Ed. Terwen omstr. 1860. Naar J. Schüler.

    "Zierikzee". Engraving. Published by Terwen around 1860. After J. Schüler.
    Dim. 11 x 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #511

    Een lot van twee vintage sodaflessen, met gedraaide binnenkant: Heuillard Amiens (Fles: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Fles: Brossette Royon). Beide met kleine schilferschade.

    A lot of two vintage soda bottles, with twisted interior: Heuillard Amiens (Bottle: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Bottle: Brossette Royon). Both with minor chipping.
    Dim. h 30 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    A. Dudley

    “De Hoeve, nabij Tongeren”. Kleurtekening. Gesigneerd.

    "The Farmhouse, near Tongeren". Color drawing. Signed.
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #101

    Een reliekhouder met een Christus in was en 4 relieken met name van St. Vincent, St. Césaire, St Bernardus en Stes. Maries. Achteraan lakzegelstempels met de afbeelding van St. Joris. In plexiglas kastje.

    A reliquary with a Christ figure in wax and 4 relics, namely of St. Vincent, St. Césaire, St. Bernard, and St. Marys. At the back, sealing wax stamps with the image of St. George. In a plexiglass case.
    Dim. 29.5 x 23.5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #429
    Jos Pebbaert

    “Geometrisch abstract.” een paar werken in gemengde techniek.

    "Geometric abstract." A couple of works in mixed media.
    Dim. 115 x 61 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #409

    Een paar bijzettafeltjes met dubbel niveau glazen blad en kunststoffen poten. Schilferschade aan één blad.

    A pair of side tables with double-level glass tops and plastic legs. Flake damage to one top.
    Dim. 45 x 65 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Jean-Léon Desmet
    Period: °1943

    “Maternité”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Desmet en gedateerd ‘72.

    "Maternity", a painting, oil on canvas, signed Desmet and dated '72.
    Dim. 150 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #279

    “Un baptême d’Autrefois”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "A baptism of yesteryear." Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 39 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    Een gestileerd bronzen beeld van een aap.

    A stylized bronze sculpture of a monkey.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa, model Jupiter, gesigneerd, en merkteken M. In originele doos.

    A cut crystal vase, red in the mass, Jupiter model, signed, and marked M. In original box.
    Dim. 39,5 x 21 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #45

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18kt yellow gold clasp.
    Dim. L: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00