#531Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#89“Volks herbergtafereel.” Een plaquette met 4 personages, uit gietijzer.
#153Een bronzen beeld van een wandelende panter.
A bronze sculpture of a walking panther.No longer availableDim. 23 x 46 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#585“Wolf.” Abstract met soldaten, wolf en geest. Olieverf op paneel.
"Wolf." Abstract with soldiers, wolf, and spirit. Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een paar 18 kt geelgouden oorbellen met Mabe parels.
A pair of 18 kt yellow gold earrings with Mabe pearls.No longer availableDim. Bruto: 4,26 gEstimate: € 100 / 150 -
#499René De ConinckPeriod: 1907-1978“Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
"Winter landscape." Mixed technique. Signed. Dated 1942.No longer availableDim. 93 x 66,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een gestileerd bronzen beeld van een aap.
A stylized bronze sculpture of a monkey.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 260 / 320 -
#578Een lot van 3 laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#237Een Nikon F-801 analoge camera met 2 lenzen, 35-38mm 1:4-5.6D + 75-300 1:4.5-5.6 en koffer.
A Nikon F-801 analog camera with 2 lenses, 35-38mm 1:4-5.6D + 75-300 1:4.5-5.6 and case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#326Kusch & coVier metalen stoelen met houten zit en leuningen.
Four metal chairs with wooden seat and armrests.No longer availableDim. H: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494“Volkse taferelen in verticaal dorpszicht” Gemengde techniek op papier. Toegeschreven aan De Coninck René (uit familiebezit).
"Folk scenes in vertical village view" Mixed media on paper. Attributed to De Coninck René (from family collection).No longer availableDim. 93 x 66,5 cmEstimate: € 100 / 150