#22“Mozart”, een beeld in zamak op houten sokkel, naar het werk van Leon Grégoire.
"Mozart", a sculpture in zamak on a wooden base, inspired by the work of Leon Grégoire.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een paar Lodewijk de 16e stijl armstoelen met roze bekleding.
#5Twee 18 kt geelgouden hangers bezet met cameeën.
#1Een glazen murano toekan.
A glass Murano toucan.No longer availableDim. 13 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331LeydecEen abstract sculptuur in composiet op een zwarte voet. Gesigneerd Leydec en genummerd 9.
An abstract sculpture in composite on a black base. Signed Leydec and numbered 9.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#197Twee houten watervogels op een metalen staander.
#61Een zamakken pendule met figuur van jager. Met albasten tussenstuk. Laat 19e eeuw.
A zamak clock with a hunter figure. With alabaster insert. Late 19th century.No longer availableDim. h 41, 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Cornelis Brandenburg“Amsterdams zicht.” Gravure. Buiten de plaat gesigneerd.
#348Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.
#440Een 18 kt witgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt white gold ring set with a Colombian emerald of +- 1 ct. and diamonds with a total weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 900 / 1000