“Stoel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/10 buiten de plaat.
J. Wittevrongel
Period: 1930 - 2019

"Chair". Lithograph. Signed and numbered 2/10 outside the plate.
Dim. 46 x 33 cm
SKU: 2801250542.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 40 / 50

  • #226

    Een houten boekenhouder in kersenkleur met bronzen voetjes.

    A wooden book holder in cherry color with bronze feet.
    Dim. 89 x 60 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #359

    Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.

    A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.
    Dim. H. 82 x B. 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23
    Iris, Paetz & Flohr

    Een lot van 2 toneelkijkers, 1 met parelmoer gemerkt Iris - Paris en de 2de met gebarsten ivorine gemerkt Paetz & Flohr - Berlin.

    A pair of opera glasses, one marked Iris - Paris with mother-of-pearl and the second marked Paetz & Flohr - Berlin with cracked ivorine.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Een lot van 6 houten damesschoenvormen.

    A lot of 6 wooden women's shoe lasts.
    Estimate: € 30 / 50
  • #394
    Jos Vanrillaer
    Period: 1988

    “Landschap”, een modernistisch schilderij, acrylverf op geplamuurde spaanplaat, voor- en achteraan gesigneerd en gedateerd 1988.

    "Landscape," a modernist painting, acrylic on plastered chipboard, signed and dated 1988 on the front and back.
    Dim. 110 x 125
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.

    A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een handgeknoopt Tabriz tapijt uit Iran.

    A hand-knotted Tabriz carpet from Iran.
    Dim. 355 x 250 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #146

    Een buikcommode met 3 laden in marquetterie met koperen beslag en marmeren blad.

    A bombé commode with 3 drawers in marquetry with brass fittings and marble top.
    Dim. 86 x 90 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #187

    Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.

    An art-deco statue group of 2 dogs in zamak on a base in 2 types of marble. One paw of a dog is broken.
    Dim. 42 x 72 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een vintage stoomtrein, spoor O, met tender, met opschrift ‘George The Fifth’.

    A vintage steam train, gauge O, with tender, with the inscription 'George The Fifth'.
    Dim. l 25 cl (loc)
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Een grote vergulde houten spiegel met geslepen glas.

    A large gilded wooden mirror with beveled glass.
    Dim. 140 x 91 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #504
    Rit Cremers

    “Studie van naakten”. Sepiatekening op papier. Gesigneerd.

    "Study of nudes". Sepia drawing on paper. Signed.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00