• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.
Charles Mertens

'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
Dim. 46/66 cm
SKU: 2511250122.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 350 / 500

  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #555
    Jean Michel Benier
    Period: 1949 - ....

    “Striptease”, een schilderij, olieverf op doek, gemonogrammeerd en achteraan gesigneerd.

    "Striptease", a painting, oil on canvas, monogrammed and signed on the back.
    Dim. 61 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #124
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.

    'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.
    Dim. 73/94 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #386

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #112
    Tom Kätelhön

    “Müder Bergmann.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.

    "Tired Miner." Engraving, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
    Dim. 57,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #254
    Julien Severin

    Drie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.

    Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.
    Dim. 21/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een set van 2 Chinese vazen in cloisonné, bloemen op een zwarte achtergrond. Op houten sokkeltjes.

    A set of 2 Chinese cloisonné vases, flowers on a black background. On wooden bases.
    Dim. h 16 x Ø 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242

    Een vintage schoolkaart in houten kader met prenten van de menselijke anatomie, Nederlandstalige uitgave. Bevat 11 recto verso kaarten. Uitgegeven door Rossignol, Frankrijk.

    A vintage school map in a wooden frame depicting human anatomy, Dutch edition. Includes 11 double-sided cards. Published by Rossignol, France.
    Dim. 95/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290
    Lysgards Design Denmark

    Een lang halssnoer van tin bezet met half edelstenen. Gemerkt.

    A long necklace of tin set with semi-precious stones. Marked.
    Dim. L: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes met formica blad en geborsteld stalen onderstel.

    A set of 3 vintage side tables with formica top and brushed steel base.
    Dim. 45 x 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een adelaar met uitgespreide vleugels van VSL kristal. Gemerkt.

    An eagle with outstretched wings in VSL crystal. Marked.
    Dim. H 24, B 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #565
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.

    'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362
    Eva Depoorter

    “Verborgen.” Gent 2000 Editie 1/3. Fotodruk.

    "Hidden." Ghent 2000 Edition 1/3. Photogravure.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00