Other lots by Velter
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738
#161
#54
“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#661Capo di Monte
“Landelijk leven”, een groep in meerkleurig biscuit, het merkteken van Capo Di Monte en de naam Bizeta gesigneerd.
#120
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,51 ct.
#402Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Stilleven met ontbijt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Restauratie aanwezig.
#285Capodimonte
“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
#27
Een lot van 3 antieke wijnkaraffen met bloemen, druiventrossen en ananassen in reliëf als decor.
#101
Een bronzen vaasje met gevleugeld zeepaardje als handvat. Italiaanse bodemvondst.
#347
Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80
Een 14 kt witgouden armband bezet met briljanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een in brolet geslepen aquamarijn van +- ct.
#64Elisabeth VenPeriod: °1935
“Bloemenstilleven met rozen en koperen pot met figuren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Flower still life with roses and copper pot with figures." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 57 cmEstimate: € 80 / 120