Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatje bij de Antwerpse haven”. Een ets. Gesigneerd in de plaat. Met droogstempel.
Kurt Peiser
Period: 1887 - 1962

“Straatje bij de Antwerpse haven”. Een ets. Gesigneerd in de plaat. Met droogstempel.

“Rue du port d'Anvers”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Avec tampon à sec.
Dim. 43 x 30 cm
SKU: 2311210332.
Category: Grafiek.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Peiser

  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Visscherhaven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    “Visscherhaven”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More