Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.
Maurice Moshe Prowizur

‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
Dim. 120/100 cm
SKU: 2810250409.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #590
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    No longer available
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #587

    Een grote vaas uit Capodimonte porselein met meerkleurig decor van schaars gekleden.

    A large vase made of Capodimonte porcelain with multicolored decor of lightly dressed figures.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een porseleinen serveerschaal met decor van een zalm, gesigneerd Larue en achteraan gemerkt. Met verguld en florale randdecoratie.

    A porcelain serving dish with a salmon decoration, signed Larue and marked on the back. With gilt and floral edge decoration.
    No longer available
    Dim. 33 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387
    Boom

    Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen. (schilfers aan de rand).

    A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    No longer available
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    No longer available
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    No longer available
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169

    Een geslepen manshoge spiegel in goudkleurige kader, met ornamenten.

    A cut-glass full-length mirror in a gold-colored frame, adorned with ornaments.
    No longer available
    Dim. H 218, B 63 cm
    Estimate: € 220 / 270
  • #439
    Goum

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van zijde met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    No longer available
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #371

    Eel set van 2 blauw-witte Chinese vazen uit de late Qing Dynastie, ééntje met ster op de buik.

    Set of 2 blue and white Chinese vases from the late Qing Dynasty, one with a star on the body.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More