#219Hélène Van Hagendoorn
#221J. van Oppenhort
#245D. Steenwerckx
“Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#153Maria Rombouts
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#130
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
#97
#71Fernand Comhaire
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 22 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#276
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#14Goebel, Germany
“Culprits” & “Out of danger”. Twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 56/a & 56/b. Het tweede gelijmd.
Coupable & Hors de danger. Deux groupes de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqués et numérotés en bas 56/a & 56/b. Le second collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#78Sumak Pekny
“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
Grunwald. Une tapisserie polonaise en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 180 x 80 cmEstimate: € 30/50