Other lots by Van Neste
-
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35 / 50 -
#243Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#264Ant. Sluyckx“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Jan Vercammen“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableOnline onlyDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een reproductie in kader achter glas.
Une reproduction dans un cadre sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 (46 x 56) cmEstimate: € 10 / 20 -
#268“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Godon“Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 31 cmEstimate: € 15 / 25 -
#250“De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.
"L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#140Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Tjalk”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
"Tjalk". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#200“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.
"La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182twee prenten met geishas, een japans nachttafereel en een bruggetje in een japanse tuin. Vier ingekleurde pentekeningen op papier.
deux estampes avec des geishas, une scène de nuit japonaise et un pont dans un jardin japonais. Quatre dessins à la plume de couleur sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 10 cm, 18 x 11 cm, 24 x 15 cm & 9 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#206Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 32,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#96A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#146Pierre PaulusPeriod: 1881 - 1959“Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
"Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165“De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.
"Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154“Chez les Trappistes”. Een lithografie naar Félicien Rops. Imp. de Ph. Ham, Bruxelles.
Chez les Trappistes. Une lithographie d'après Félicien Rops. Imp. le Ph. Ham, Bruxelles.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#278“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#276Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
"Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55 / 65 -
#144“Interieur van de beurs van Antwerpen”. Een kleurenlithografie door Louis Haghe 1806 - 1885. Omstreeks 1840.
« Intérieur de la Bourse d'Anvers ». Une lithographie en couleur de Louis Haghe 1806 - 1885. Vers 1840.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#215Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
Une gravure sur bois colorée. monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#274“Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.
"Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een goud- en zwartgepatineerd frame met een prentje achter glas.
Un cadre patiné or et noir avec une impression sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 52 cmEstimate: € 15 / 20 -
#273Eline ‘t SantPeriod: °1951“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#247VettersEen ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#81Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyDim. l: 73 cmEstimate: € 15 / 25 -
#2Larucci, ItalyEen aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6Kundo electronicEen verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#5Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#148Daalderop, TielEen koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#89“Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.
"L'homme au chapeau". Une sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#187Adèle Koekkoek“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
“Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm

