Similar lots by type
-
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#248
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#200
“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#169Kubbe
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 30/40 -
#203
Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 39 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#55
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#234Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 38 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#49
“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#53
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#250Van Bavels (?)
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#221Verstappen
“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#142Laerbach (?)
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 25/45 -
#199Jan De BondtPeriod: °1937
“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 120 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#236René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#215E. Muller
“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#100Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableOnline onlyActive bid: 121.00 €Dim. 70 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#161Van den Burgh
“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 46 x 43 cmEstimate: € 25/45 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#219E. Deleers
“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#41
“Jonge visser”. Olieverf op doek.
“Jeune pêcheur”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 24 cmEstimate: € 25/50 -
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#220Perton
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#110A. de Seck
“Winters landschap” & “Waterlandschap met burcht”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Paysage d'hiver & Paysage d'eau avec château. Deux peintures, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 102 x 80 cmEstimate: € 240/360
Other lots in this auction
-
#54
Een wandklok met handbeschilderde wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge murale avec un cadran peint à la main. Complète avec pendule et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#201
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Deux affiches d'exposition conçues par Folon.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#66
Vier antieke vorken met zilveren heften.
Quatre fourchettes anciennes avec manches en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#5
Een verzilverd metalen wijnkoeler.
Rafraîchisseur à vin en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#73
Een oude tennisracket in hoes.
Une vieille raquette de tennis dans un étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 72 cmEstimate: € 15/25 -
#160
3 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/60 -
#10La rose des sables, Limoges
Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine à décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#56
Een verzilverd metalen milieu-de-table met glazen recipiënt en een Franse sauskom.
Un milieu-de-table en métal argenté avec récipient en verre et saucière.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 17 cm - 11 cmEstimate: € 25/35 -
#26
Een lot van drie geglazuurd aardewerken beeldjes, waarbij één met koto, één met fluit en een visser. Japans werk.
Lot de trois figurines en terre cuite vernissée, une avec koto, une avec flûte et un pêcheur. Travail japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10, 11 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#260
Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.
Trois pots en bois africains anthropomorphes sculptés. Un sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 - 49 cmEstimate: € 60/100 -
#94Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 151 x 96 cmEstimate: € 30/40