Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
M. Verheyen

“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
Online only
Dim. 48 x 36 cm
SKU: 2504220209.
Categories: Papier, Pastel.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #209
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #32

    Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.

    Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #205
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #132

    “Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.

    "Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #60

    “Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    “Christus verschijnt aan de schipbreukelingen in nood”. Houtskool op papier. gesigneerd en gedateerd ‘27.

    "Le Christ apparaît aux naufragés en détresse." Fusain sur papier. Signé et daté '27.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #26
    Serge

    “Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    « Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    “Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #49
    J. Waelput

    “Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.

    "Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Jehanne Dinjeart

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.

    Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    “Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 cm x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104

    “Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.

    "Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 cm x 62 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #86

    “Een vissersboot”. Aquarel op papier.

    "Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 cm x 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #127

    “Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.

    "Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9

    Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.

    Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 65
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.

    Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #61

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #78

    “Immaculate Conception”. Een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo.

    Conception immaculée. Une reproduction d'après l'oeuvre de Bartolomé Esteban Murillo.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #210

    Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.

    Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #229

    Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.

    Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #179
    Frans Croes

    “Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More