Similar lots by type
-
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#613Robrecht Van Der Bruggen
“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50/100 -
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#495
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#216
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#765
Een mahoniehouten piëdestal met vier zuiltjes. Engels werk. XIXe eeuw.
Piédestal en acajou sur quatre colonnettes. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#655
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#133
Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.
Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#148
“La cueillette” &”Muse”. Twee beelden van zamak op houten sokkels naar werken van Rancoulet.
“La cueillette” et “Muse”. Deux sculptures en régule sur socles en bois d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloesems en bamboe. Onderaan gemerkt met de zegel van Hongxian. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurons et de bambou. Marque au sigle de Honxian sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#393
Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.
Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#91Saint Louis
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/40 -
#254Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#468
Een aluminium schaalmodel van een raceauto uit de jaren ‘20.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en aluminium.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#139Paule Bisman
“Grote Markt te Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.
“Grand Place de Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1965.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100/160 -
#635
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#21
Een gedeelte koffieservies van wit porselein met vergulde rand. Arzberg en Limoges.
Partie de service à café en porcelaine blanche au bord doré. Arzberg et Limoges.No longer availableEstimate: € 26/40 -
#735
Een salontafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marketterie in het blad.
Table de salon de style Louis XV à tablette marquettée.No longer availableDim. 108 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#479
Een Chinese fotokader van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors en figuren van ivoor en paarlemoer. Eerste helft XXe eeuw.
Cadre à photographies chinois en bois laqué noir à décor de personnages en ivoire et nacre et peint à la main. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 50/80