#63Hergé
Een lot van 4 vintage Kuifje strips, SC met linnen rug, 1e reeks 1960-1969.
#54Ludion
"Belgian Fashion Design." An art book, edited by Luc Derycke & Sandra van de Veire. -
#205
#157
Een carnet de bal uit ivorine.
A dance card made of ivorine. -
#154
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
#132
Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 tiers and a swiveling top. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#276
#266Jommeke Jef Nys
Een lot van 16 oude Jommeke strips.
A lot of 16 old Jommeke comics. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengdetechniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry.