#8Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.
#508Royal Doulton The Franklin MintEen lot van 8 vintage porsleinen sierborden met religieus thema. Onderaan gemerkt “The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton”. Bijgevoegd “Bunnykins”, een vintage bordje, kom en tasje, onderaan gemerkt, 1936.
A set of 8 vintage porcelain decorative plates with religious theme. Marked "The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton". Also included is a vintage plate, bowl, and cup marked "Bunnykins", dated 1936.No longer availableDim. Ø 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.
#373Märklin HOMärklin HO, een lot van 4 wagons voor personenvervoer, nrs 4095, 4097, 4098 en 4099, hun originele verpakking.
Märklin HO, a lot of 4 passenger carriages, numbers 4095, 4097, 4098, and 4099, in their original packaging.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#43Expo 58 jas, gedragen door een medewerker van het Belgisch paviljoen. Maat 50 of 52. Toegevoegd enkele persoonlijke documenten en een uitnodiging voor een etentje in het Amerikaans theater.
Expo 58 jacket worn by a staff member of the Belgian pavilion. Size 50 or 52. Includes some personal documents and an invitation for a dinner at the American theatre.No longer availableDim. 50 of 52Estimate: € 75 / 100 -
#73Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.
Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.No longer availableDim. Hoogte 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.
#547Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.
African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.No longer availableDim. H 25, B 26, D 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As LoveBarclay – 0820167 - Panache SeriesFrance, 1967No longer availableEstimate: € 50 / 75