Stuurwiel, radiatorrooster en attributen van een oude wagen.
Jaguar

Steering wheel, radiator grille, and accessories from an old car.
Dim. 110 x 80 cm
SKU: 2904250362.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #362
Estimate: € 200 / 300

  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Grote ovalen schotel, in groen geglazuurd aardewerk. Versierd met een kroon.

    Large oval dish, in green glazed pottery. Decorated with a crown.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508
    Royal Doulton The Franklin Mint

    Een lot van 8 vintage porsleinen sierborden met religieus thema. Onderaan gemerkt “The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton”. Bijgevoegd “Bunnykins”, een vintage bordje, kom en tasje, onderaan gemerkt, 1936.

    A set of 8 vintage porcelain decorative plates with religious theme. Marked "The Franklin Mint Heirloom Recommendation - Royal Doulton". Also included is a vintage plate, bowl, and cup marked "Bunnykins", dated 1936.
    Dim. Ø 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373
    Märklin HO

    Märklin HO, een lot van 4 wagons voor personenvervoer, nrs 4095, 4097, 4098 en 4099, hun originele verpakking.

    Märklin HO, a lot of 4 passenger carriages, numbers 4095, 4097, 4098, and 4099, in their original packaging.
    Estimate: € 50 / 75
  • #43

    Expo 58 jas, gedragen door een medewerker van het Belgisch paviljoen. Maat 50 of 52. Toegevoegd enkele persoonlijke documenten en een uitnodiging voor een etentje in het Amerikaans theater.

    Expo 58 jacket worn by a staff member of the Belgian pavilion. Size 50 or 52. Includes some personal documents and an invitation for a dinner at the American theatre.
    Dim. 50 of 52
    Estimate: € 75 / 100
  • #73

    Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

    Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.
    Dim. Hoogte 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547

    Afrikaans dansmasker met krokodillen. Mooi gepatineerd met resten van polychrome beschildering.

    African dance mask with crocodiles. Nicely patinated with remnants of polychrome painting.
    Dim. H 25, B 26, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #341
    The Jimi Hendrix Experience

    Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As Love Barclay – 0820167 - Série Panache France, 1967

    Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As Love Barclay – 0820167 - Panache Series France, 1967
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00