#57Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#19“Profiel-portret”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Profile portrait." A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180“Religieus tafereel”. Een ets op papier.
"Religious scene". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 20,5cmEstimate: € 10 / 20 -
#5‘Stilleven met bloemen in Chinese vaas, gesigneerd De Smet.
'Still life with flowers in Chinese vase, signed De Smet.'No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#269P. Laeremans“Losgeslagen boot” & “Boshuisje”. Een lot van twee tekeningen op papier, onderaan gesigneerd “P. Laeremans”.
"Unmoored boat" & "Forest cabin". A lot of two drawings on paper, signed at the bottom "P. Laeremans."No longer availableOnline onlyDim. 17 x 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
"Moonlight". Oil on canvas. Signed lower right. Minor damage.No longer availableOnline onlyDim. 50x45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#44Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
#298Jan ClaessensFruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.
#199L. Ellerman“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with roses. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#413Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pair of park views. Oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50