#423“boten bij strandhuisjes”. Reproductie
#287“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.
"The Feeding of the Goat". A painting, oil on canvas, signed and dated 1931 at the bottom. With traces of restoration.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30cmEstimate: € 20 / 40 -
#292‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
'Floralia', oil on paper, signed J. Bommers and dated 1880.No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#380“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#90J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Still life". Oil on canvas. Signed bottom right.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Quails”. A lithograph. Signed and numbered 48/100 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50 / 80