#157Albert De VreePeriod: °1942“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
“Wild growth”. Etching. Signed and numberd 7/50 outside the plate and with dry stamp from the workshop.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#442‘A Monseigneur Louis Antoine de Lardaillan’, een grote ingekleurde gravure.
#374Een set van 2 gravures in vergulde kaders.
#323“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
#151“Märklin”. Een paar prints op papier met thema Marklin treinen.
"Märklin". A pair of prints on paper featuring Marklin trains.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24cmEstimate: € 25 / 35 -
#72Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait of a bourgeois woman". Oil on panel. Signed. Mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#245Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#223“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
#356‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
'Dots', a modern painting with many dots on a white background.No longer availableOnline onlyDim. h 80 x b 80 cmEstimate: € 20 / 30