#18Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat. Gedateerd 1880.
Boy with vase. An etching on paper, signed at the bottom within the plate. Dated 1880.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#62Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878“Het binnenhalen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#406“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#110Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
A lot of 3 retro hospitality mirrors with alcohol advertisements.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#2Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmyard". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#294Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
"Canal view". Pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 64 cmEstimate: € 30 / 60 -
#101“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
#166Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#17Frans Van Giel‘Twee veulens ten velde’, een ets op papier, getekend Van Giel F. en gedateerd ‘56.
'Two foals in the field', an etching on paper, signed by Van Giel F. and dated '56.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 15 / 25