Similar lots by type
-
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#464
“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#559Felix Eyskens
“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220/260 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20/30 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#162Marcel Vergucht
“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30/60 -
#434
“Draak”. Een kalligrafische tekening op rijstpapier.
“Dragon”. Dessin calligraphique sur papier de riz.No longer availableDim. 39 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#512Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#59
Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
Plaquette en émail de Limoges d’après un tableaux de Fragonard.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#480
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in ménagère.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#275
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 140/160 -
#22
Hallmeubeltje van ingelegd eikenhout met bovenaan een deurtje en onderaan drie laden. Art nouveauperiode, omstreeks 1900.
Meuble de vestibule en chêne incrusté. Le dessus ouvrant à une petite porte, le bas à trois tiroirs. Période art nouveau, vers 1900.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 200/240 -
#357
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.
Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#179Jules Vilain
“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#60
Een parelsnoer met zilveren slot.
Collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. 15,18 gEstimate: € 100/150 -
#285
Negen verschillende zilveren slavenarmbanden.
Neuf différents bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 113,14 gEstimate: € 60/100 -
#623
Een lot geel koper, bestaande uit twee fotokaders, tijdperk Napoleon III, drie inktstelletjes met toebehoren en twee dekseldoosjes.
Lot de cuivres jaunes comprenant deux cadres à photographies d’époque Napoléon III, trois encriers et attributs et deux boîtes couvertes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#238
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40/50