Other lots by Vandersteen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
#216Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#133Een plank- en een banjobarometer.
#136Een coupe van glas op messingen voet.
#40“Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.
#61Twee herdrukken van XVIe eeuwse gravures, bestaande uit een kaart van Antwerpen en een zicht op de Beurs van Antwerpen door Pieter Van der Borcht.
Deux réimpressions de gravures du XVIe siècle, composées d'un plan d'Anvers et d'une vue de la Bourse d'Anvers par Pieter Van der Borcht.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#50Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#100Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 47 cm -
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 40