Other lots by Vandersteen
-
#268Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 38 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 182 (De Koperen Knullen, 1981) en album 245 (De 7 schaken, 50 jaar Suske en Wiske, 1995). Ed. standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#264Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#257Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 33 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 68 (Het Eiland Amoras, 1979) en album 135 (De Gekke Gokker 1983). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#41De Meulemeester
“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#47
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86
“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#70
Mooie grote, in zwart en kant geklede pop van kunststof, met draaiende ogen. Zonder merk.
Belle grande poupée en plastique vêtue de noir et de dentelle, avec des yeux qui tournent. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. L. 88 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#98
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101
Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60