Other lots by Vandersteen
-
#268Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. 38 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 182 (De Koperen Knullen, 1981) en album 245 (De 7 schaken, 50 jaar Suske en Wiske, 1995). Ed. standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#257Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. 33 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 68 (Het Eiland Amoras, 1979) en album 135 (De Gekke Gokker 1983). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#258Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. 34 albums uit de rode reeks. Ongekleurde exemplaren (14), oude uitgaven (eerste uitgave: nrs 15, 24, 29, 31) in slechte staat, enkele ontbrekende covers.. Tweekleurige exemplaren (16), meestal eerste uitgaven, slijtage. Vierkleurige exemplaren, (4) oude uitgaven, redelijke staat. Ed. Standaard UItgeverij.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#228Marx Toys, USA“Suburban colonial dollhouse”. Een geëmaileerd metalen poppenhuis. In originele doos.
“Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#197Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Waterdraagster langs het water met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Porteur d'eau au bord de l'eau avec moulin en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#227Een design kaarsenhouder van metaal.
Bougeoir design en métal.No longer availableOnline onlyDim. h: 76 cmEstimate: € 20 / 40 -
#36Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 152 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12Twee groepen van meerkleurig italiaans kunststof. Capodimonte en Florence, met gekroonde N.
Deux groupes de plastique italien multicolore. Capodimonte et Florence, avec N couronné.No longer availableOnline onlyDim. h:17 - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#155“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200

