#104
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt. Bois-Gentil A.C. St-Estèphe Mähler-Besse, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 2 bt. Rouffiac A.C. St-Emilion
M.B. 1995 aantal: 2 bt. Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1999 aantal: 1 bt. Beau Céran A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 3 bt.
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#101
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1998 aantal: 6 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1995 aantal: 4 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#377
Ch. de Nages A.C. Costières de Nîmes R. Gassier, Caissargues M.C. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#161
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé J. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B. 1947 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#88
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt bn à ts, sommige etiketten beschadigdCh. Beau-Mayne A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 1 bt Ch. Macquin-St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.O. 1989 aantal: 1 bt Ch. Montaigut A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1978 aantal: 1 bt Ch. Haut-Baillan A.C. Graves
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 1 bt Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 2 bt Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C.(..)
No longer available -
#378
Saint-Saturnin Seigneur des Deux Vierges A.C. Coteaux du Languedoc Les Vins de Saint-Saturnin M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#146
La Pauline Vin de table français La Bourse du Vin M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#155
Barolo Riserva Speciale D.O.C. Bertolo, Torino M.O. 0 aantal: 2 bt lichte schade aan etiket
No longer available -
#309
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt bn à ts
No longer available -
#184
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#433
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. D. 2010 aantal: 7 bt