Other lots in this auction
-
#118
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Beschadigde etiketten.Chassagne-Montrachet A.C. Gagnard-Delagrange, Chassagne
196* aantal: 4 bt Pommard A.C. Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt Clos de Vougeot A.C. Grand cru Calvet, Beaune
1957 aantal: 4 bt
No longer available -
#183
Ch. Grand Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 6 bt ms à ls
No longer available -
#62
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Bergerac Cuvée Jean Savinien Cyrano A.C. Delhaize, Bruxelles M.B. 1996 aantal: 2 bt Ch. Laulerie A.C. Bergerac Delhaize, Bruxelles M.B. 2005 aantal: 1 bt Ch. Bagatelle A.C. Bergerac
M.O. 2000 aantal: 1 bt Ch. Pique-Sègue A.C. Bergerac
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. Le Vigneau A.C. Bergerac
M.P. 1998 aantal: 4 bt Duc de Castellac A.C. Bergerac
M.P. 2007 aantal: 1 bt Comte de Rezac A.C. Bergerac
M.O. 2005 aantal: 1 bt
No longer available -
#16
Lot witte wijn
aantal: 4 bt Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 bt Chablis A.C. Dom. Pinson, Chablis M.P. 1991 aantal: 1 bt Pouilly-Fuissé A.C. Georges Duboeuf, Romanèche-Thorins M.O. 1988 aantal: 1 bt
No longer available -
#123
Lot schuimwijn
aantal: 5 bt Cuvée J.M. 93 Blanc de Blancs Brut A.C. Touraine - Méthode traditionnelle Monmousseau, Montrichard M.O. 1986 aantal: 1 bt Champagne Brut L.P.
Laurent Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Veuve Clicquot-Ponsardin, Reims M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#36
Lot rode wijn
aantal: 9 bt Ch. de la Gardine Cuvée Tradition A.C. Châteauneuf-du-Pape G. Brunel & Fils, Châteauneuf M.O. O.K. 1999 aantal: 3 bt Ch. Mont-Redon A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. O.K. 1986 aantal: 3 bt Ch. Cap d’Or A.C. St-Georges-St-Emilion
M.C. O.K. 1998 aantal: 3 bt
No longer available -
#53
Lot rode wijn
M.C.
aantal: 13 bt sommige etiketten beschadigdReal Irache Gran Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1984 aantal: 3 bt Monte Ducay Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1996 aantal: 2 bt Monte Ducay Gran Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1993 (..)
No longer available -
#365
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#124
Lot schuimwijn
aantal: 6 bt Champagne Brut Cordon Rouge
G.H. Mumm, Reims M.O.
aantal: 1 bt Blanquette de Limoux brut A.C. Costabel M.O.
aantal: 1 bt Bernard-Massard Demi-Sec Méthode Champenoise Grevenmacher M.O.
aantal: 1 bt Duc de Vally Cidre Mousseux Demi Sec
M.O.
aantal: 1 bt Duc de Foix Cava Brut Nature
Covides M.O.
aantal: 1 bt Champagn Demi-Sec
Roger Perroy, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#388
Quinta del Rio Crianza D.O. Ribera del Duero Viñedos Vega Real, Valadolid M.O. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#472
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available