#354Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#4Lot witte wijn
aantal: 12 Bt.
Sauvignon de Touraine A.C. Touraine Delhaize M.B. 1990 aantal: 2 Bt.
Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Bollenberg Vallée Noble Les caves de la Route du vin M.F. 2003 aantal: 2 Bt.
La Princesse Chardonnay Vin de Pays d’Oc Les Crus Prévendus M.O. 2004 aantal: 3 Bt.
Dom. Pagnier A.C. Chablis Les héritiers du Marquis de Bieville M.O. 2004 aantal: 1 Bt.
Pinot Gris A.C. Wellenstein Veilchenberg Premier cru Les caves de la Route du vin M.O(..)
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#289Ch. Tour Bellegrave A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 3 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#389Le Dauphin d’Olivier A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#188Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#52Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Ch. Malescot-St-Exupéry A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 2 bt
Vicomte de Padirac Vin de table
M.O.
aantal: 2 bt
Ch. Dolibey A.C. Bordeaux
M.P.
aantal: 2 bt
Ch. Piton A.C. Bordeaux
M.O. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Sans Souci A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1981 aantal: 1 bt
Ch. Béard A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Dom. du Vieux Taillefer A.C. St-Emilion
M.B. 1986 aantal: 1 bt
No longer available -
#320Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#70Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Primitivo Lodi Harney Lane Winery, Lodi Ca M.O.
aantal: 1 bt
Private Reserve Cabernet Sauvignon Napa Valley Berringer Vineyards, Santa Helena Ca M.O. 1992 aantal: 1 bt
Terra d’Oro Sangiovese Amador County Montevina Winery, Plymouth Ca M.O. 2003 aantal: 1 bt
Ponzo Vineyard Zinfandel Russian River Valley Nickel & Nickel Winery, Oakville Ca M.O. 2005 aantal: 1 bt
Los Osos Merlot Paso Robles J. Lohr Estate, San Jose Ca M.O. 2005 (..)
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#377Fleur de Julius A.C. St-Julien
M.P. K. 2006 aantal: 11 bt