Other lots in this auction
-
#29
Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/120 -
#233
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#60
Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 10/15 -
#285
Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 104 x 71 cmEstimate: € 60/80 -
#12Beloutj
Een Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 92 x 136 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 60/70 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#252Albert Saverys
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#308
“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#167
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#113Hohner
Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 25/35 -
#136
Een paar appliques van koper en glas met twee lichtpunten, versierd met pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/50