Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
Raoul Servais

“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.

“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.
Online only
Dim. 32 x 44 cm
SKU: 0104190202.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #202
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #197

    Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

    Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Renault

    Een pluchen hondje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #247
    Hilde Hendrickx

    “Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #154
    J.B.V.O.

    “Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #261

    “Het laatste avondmaal”. Een groep van verzilverd metaal naar de schildering ven Da Vinci. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #45
    le Dauphin, France

    Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198

    Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.

    Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een lot van zes chromo-albums. Meurisse, Jacques, De Beuckelaer,...

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More