Other lots in this auction
-
#121
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#193Frans Joaquin
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#47
Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#306
“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#102
acht boeken uit twee reeksen: “Gastronomie het hele jaar door” (Lente, zomer, herfst & winter, “De wijnen van Bordeaux”, “De wijnen van Bourgonië”, “De wijnen van Champagne” & “Koffie”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#36
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#78
Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#233
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#198
Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.
Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 46 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#119
Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20