#92Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Boyd-Cantenac A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 2 bt
Ch. Grand Beauséjour A.C. Pomerol
M.P. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Clos du Moulin A.C. St-Estèphe
M.C. 2003 aantal: 1 bt
Ch. Latour-Martillac A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 2003 aantal: 2 bt
No longer available -
#320Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 6 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#30Lot rode wijn
aantal: 10
Brunello di Montalcino DOCG Pieve Santa Restituta Gaja, Toscana M.O. 2008 aantal: 3 hbt
Nero D’Avola IgT Terre Siciliana Ballatiera, Sambuca M.O. 2012 aantal: 1 bt
Barolo D.O.C.G. Cantine San Silvestro, Novello M.O. 2010 aantal: 1 bt
Viñas del Vero Gran Vos Reserva D.O. Samontano Gonzàlez Byass M.O. 2007 aantal: 1 bt
El Castro de Valtuille D.O. Bierzo Raùl Pérez M.O. 2008 aantal: 1 bt
Sotorrondero D.O. Mentrida Jeménez-Landi(..)
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 2017 aantal: 3 bt
Ch. La Rose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#266Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 6 bt
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#275Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#180Cuvée de la Renaissance A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 1 jerob.
No longer available -
#206Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt bn