#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een glazen art-nouveau kaststel bestaande ui 2 vazen en een coupe, handbeschilderd.
A glass art nouveau cabinet set consisting of 2 vases and a coupe, hand-painted.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#249Elise Van Leeuw“Stilleven met herfstvruchten”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
#415Een lot van 32 munten uit Zuid-Afrika. Kruger 2,5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, alle Ag 925/1000, en 4 kleinere waarden. George V, 2,5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 (”Zuid”, “1”), 1930 (”Zuid” , “1”), 1936 (”Suid”, Shilling” en 1 kleinere waarden.
A lot of 32 coins from South Africa. Kruger 2.5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, all Ag 925/1000, and 4 smaller denominations. George V, 2.5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 ("Zuid", "1"), 1930 ("Zuid", "1"), 1936 ("Suid", Shilling") and 1 smaller denominations.No longer availableDim. Ag 100 à 120 gEstimate: € 220 / 300 -
#601Een Zuid-Amerikaans aardewerken waterkruik.
A South American earthenware water jug.No longer availableDim. 21 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
An African wooden ancestor figure.No longer availableDim. h 50,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120