“Terraske”. Een schilderij, aquerel op papier. Onderaan gesigneerd.
Albert De Deken

"Terrace". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
Dim. 29 x 37 cm
SKU: 2210240382.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #382
Estimate: € 80 / 120

  • #208
    Ch. Field Haviland Limoges

    Een 69-delig porseleinen servies met floraal decor. Bestaande uit; 24 platte borden, 12 soepborden, 12 dessert borden, 12 kleine bordjes, 2 grote ronde schalen, 1 diepe ronde schaal, 2 sauskommen, 2 terrines en 2 ovalen schaaltjes. Onderaan gemerkt.

    A 69-piece porcelain dinner service with floral decoration. Includes: 24 dinner plates, 12 soup bowls, 12 dessert plates, 12 small plates, 2 large round platters, 1 deep round bowl, 2 sauce boats, 2 tureens, and 2 oval dishes. Marked at the bottom.
    Estimate: € 250 / 350
  • #452
    Guillaume Corneille
    Period: 1922-2010)

    “Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.

    "Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #412
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608
    Dusart, Bruxelles

    Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.

    A black marble mantel clock, with Art Nouveau details. Base front and back restored.
    Dim. h 44,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.

    A black and gold porcelain statue of Buddha in a seated position.
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #660

    Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 125 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #302
    L Velter

    “Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #684

    Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.

    A set of 6 colored crystal wine glasses, 2 with minor rim damage.
    Dim. h 21 x Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #364
    Werner Boschmans

    “Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.

    "Clown", a painting, oil on canvas, inspired by the work of Bernard Buffet.
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #397
    WMF

    Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.

    A silver-plated art deco bowl, model Ikora for WMF, marked at the bottom.
    Dim. h 9 x Ø 35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #52

    Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.

    A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".
    Dim. 41 x 46 & 20 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00