#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44A.D. MeulePeriod: 1926“Boerenkar met trekpaarden”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A.D. Meule en gedateerd 1926.
"Farm cart with draught horses", a painting, oil on panel, signed A.D. Meule and dated 1926.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#531Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
#91Een albasten zuil met dito verlichte kelk bovenaan. Versierd met vergulde ringen met florale ornamenten. 4-delig.
An alabaster column with a matching illuminated chalice at the top. Decorated with gilded rings featuring floral ornaments. 4 pieces.No longer availableDim. 141 cmEstimate: € 100 / 150 -
#330Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#347Chinese gebronzeerd tin kandelaar met uitgewerkte stam met een symbool van het lange leven. XIXde eeuw.
Chinese bronzed tin candlestick with elaborate stem. 19th century.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Een lot van 3 stuks Booms glas bestaande uit een grote bonbonnière en 2 vaasjes, toegevoegd een art deco glazen schenkkan met een decor van herten.
A lot of 3 pieces of Booms glass consisting of a large bonbonniere and 2 small vases, accompanied by an Art Deco glass pitcher with a deer motif.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50