#253“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#539Een Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin-oker decor.
A Persian hand-knotted carpet with brown-ocher decoration.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#357Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Steiff, GermanyEen Steiff 038976 “Celebration” Teddybeer. 1880-2005 Limited edition.
A Steiff 038976 "Celebration" Teddy Bear. Limited edition 1880-2005.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#391Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#74“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Bovenaan gesigneerd.
#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#323Een lot van 3 stuks Booms glas bestaande uit een grote bonbonnière en 2 vaasjes, toegevoegd een art deco glazen schenkkan met een decor van herten.
A lot of 3 pieces of Booms glass consisting of a large bonbonniere and 2 small vases, accompanied by an Art Deco glass pitcher with a deer motif.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50