#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#122“Straat personages”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd. Verso schilderij, waterverf, van een dame op een stoel.
"Street characters". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom. On the reverse side, a watercolor painting of a lady sitting on a chair.No longer availableDim. 23 x 16 & (25 x 18) cmEstimate: € 200 / 250 -
#621Linea FarmaciaEen vintage drievoudige lamp met bolvormige lampenkappen.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
A pair of Chinese porcelain cats with floral decoration. Marked 'Made in Yangcheng (Guangzhou)'.No longer availableDim. h 9, l 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#381Christofle ParisEen set van 7 verzilverde dessertvorken in originele doos.
#134Edward Pierre BuyckPeriod: 1888 - 1960“Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.
"Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.No longer availableDim. 45 x 61.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#263Een paar vintage terracotta cache-pots.
#560Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
"Facade view with trees." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100 / 150