#370Een lot van 7 munten uit Congo Vrijstaat en Belgische Congo. 5 ct. 1911 & 1898, 10 ct. 1908 & 1916, 50 ct. 1891, 2 F. 1946, 2 F. 1947
A lot of 7 coins from Congo Free State and Belgian Congo. 5 ct. 1911 & 1898, 10 ct. 1908 & 1916, 50 ct. 1891, 2 F. 1946, 2 F. 1947No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#358Een set van 2 oud metalen Japanse theebussen met een decor van bamboe en kraanvogels.
A set of 2 antique metal Japanese tea caddies with a decoration of bamboo and cranes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een vintage toogmeubel met fluwelen bekleding en bijbehorende stoel met gestoffeerde rug en zitting.
A vintage bar cabinet with velvet upholstery and a matching chair with upholstered back and seat.No longer availableDim. 93 x 103 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Staf Zerk“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#27Een lot van 3 antieke wijnkaraffen met bloemen, druiventrossen en ananassen in reliëf als decor.
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een wortelhouten bijzettafeltje met klep en opbergcompartiment bovenaan.
A small root wood side table with a flap and storage compartment at the top.No longer availableDim. 69 x 57 x 38 cmEstimate: € 80 / 120