‘Thaise monnik.’ Een roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw.
‘Thaise monnik.’ Een levensgroot roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw. Letsels en slijtage.

‘Thaise monnik.’ Een levensgroot roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw. Letsels en slijtage. Met importbewijs 2007, en herkomstbewijs.

'Thai monk.' A red patinated wooden sculpture. Early 20th century. With import documents 2007 and certificate of origin.
Dim. 93 x 55 x 70 cm
SKU: 3009250411.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 800 / 1200

  • #556

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87
    Period: 1919

    Een set van zes zoutvatjes met lepeltjes in casette. Glazen potjes in zilveren voet, gemerkt 800. Met een nettogewicht van 150 gram zilver. Op de doos een gedenkplaatje als geschenk aan Sir Arthur Yap K.B.E. van de Y.M.C.A.

    A set of six salt cellars with spoons in a case. Glass jars in silver base, marked 800. Total weight of 150 grams of silver. The box has a commemorative plaque as a gift to Sir Arthur Yap K.B.E. from the Y.M.C.A.
    Dim. H 6, B 26, D 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Dim. Ø 24,5 cm, H. 22.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #426
    Stressless

    Een Stressless relax stoel, model Sessel Rome, donker bruin. Met voetbank.

    A Stressless recliner chair, model Sessel Rome, dark brown. With footstool.
    Dim. h 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #323

    Een houten Indisch koffertje met deksel, in de vorm van een liggende waterbuffel “Nandi”. Het Rijdier van “Lord Shiva”.

    A wooden Indian box with lid, shaped like a reclining water buffalo "Nandi". The steed of "Lord Shiva".
    Dim. H 20, B 32, D 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #557

    Een oude rood koperen samovar met messing kraan.

    An old red copper samovar with brass tap.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een gevarieerd lot bestaande uit een zilveren buideltje gemerkt A925 (helft van slotje manco) en een zilveren/verzilverde suikertang gemerkt 5PM.

    A varied lot consisting of a silver purse marked A925 (half of clasp missing) and a silver/plated sugar tongs marked 5PM.
    Dim. l 10.5 cm (suikertang)
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Twee Afrikaans tribale fetischbeelden.

    A set of two African tribal fetish statues.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319
    Jan De Cooman

    ‘Sneeuw in Vlaanderen’, een monochrome ets. Getekend; Jan de Cooman, in opdracht van Valerius de Saedeleer. Nr. 222 uit een oplage van 250 exemplaren.

    'Snow in Flanders', a monochrome etching. Signed by Jan de Cooman, commissioned by Valerius de Saedeleer. Number 222 out of an edition of 250 copies.
    Dim. 42/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Edgard Farasyn

    ‘Berken’. Olieverf op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Birches’, oil on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00